Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 13. napon...

Inszemináció után 13. napon érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Múlt héten hétfőn volt az első inszeminációm. Szerintetek szombaton már tesztelhetek? Milyen tesztet érdemes használni?
2010. jan. 27. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem érdemes.Ha jól emlékszem engem mindkétszer a 16-17.napon hívtak be kontrollra,vizeletmintával együtt.Gondolom nem véletlen,hogy "ennyit"várnak,pedig a kórházakban igen érzékeny a teszt!De ha gondolod akkor tesztelj,de szerintem felesleges pénzkidobás és ráadásul ha negatív akkor még el is fogsz keseredni.Szerintem ezt a pár napot még ki tudod bírni!Vagy nem?
2010. jan. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is várd meg a 15-16. napot...én nem vártam meg, a 13-tól kezdve teszteltem, egyre halványabb pozitívokat kaptam (mert még csak akkor ürült ki a tüszőrepi szuri...). Nagyon rossz érzés volt. A 16. napra biztos kiürül, és ha akkor pozi lesz, teljes szívből örülhetsz, mert az már tuti a baba:) Szorítok!:)
2010. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tesztelnék, hogy kell-e progipótlás. Nekem a 9. dpo-n este lett halvány pozi a tesztem...

Nagyon drukkolok, írd meg, mi lett!

2010. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a drukkolást, azt hiszem várok hétfőig. Remélem addig nem jön meg... Majd megírom hogy mi lett.
2010. jan. 28. 23:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült :((( Már a 13. napon megjött, úgyhogy eldőlt a kérdés a teszteléssel kapcsolatban. Pedig elég fájdalmas volt az inszem, ezért nagyon bíztam benne. :(
2010. febr. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!