Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt egy nappal...

Nemvárt előtt egy nappal nagyon halvány pozitív lett a teszt. Lehet ez még negatív később?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, és szurkálást érzek napok óta. Menzi előtt mindig pár napig barnázgatok, de most semmi, csak sok fehér folyás volt. Nem bírtam magammal, és most délután teszteltem. Nagyon halvány pozitív Corax teszttel. Volt már valakinek ilyen után erős pozitív? Lehet, hogy ezek után is meg fog jönni?
2010. jan. 27. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen az első nekem is nagyon halványka volt!Aztán 3 nap múlva erősebb!Tuti baba van!

4 éves a lányom!

2010. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama. :))))
2010. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt anno, és baba:) Gratulálok kismama!
2010. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok:-) Ez bizony baba. A pozi teszt nem lesz negatív, a negatív változhat pozitívra:-))
2010. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
negatív csak akkor lesz, ha elmegy a baba. de erre ne is gondoljunk inkább. gratulálok! a pozitív az pozitív
2010. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok!
2010. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!