Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutassatok olyan hőmérséketi...

Mutassatok olyan hőmérséketi görbét amiből baba lett?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek
2010. jan. 27. 14:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
17.53-as köszi a görbéd. Szerinted hányadikán jött nektek össze? Mióta próbálkoztok?
2010. jan. 27. 18:08
 12/15 anonim ***** válasza:

17:10-es: nem szedtem én sok vitamint, csak Elevitet. :-) Magne B6-ot már csak akkortól, hogy tudtam a babáról, és mert mindjárt megjön-érzésem volt. A többit (barátcserje, cickafark, palástfű) talán nem is kellett volna szednem, csak féltem, hogy nehezen fog összejönni a baba, mert már 32 vagyok. Hát nem volt igazam: a harmadik ciklusban összejött. :-)


Hogy minek tulajdonítom? Szerintem része lehet ebben annak, hogy hason próbálkoztunk (hátrahajló méhem van), és hogy ebben a hónapban ovuteszteltem is, így nem görcsöltem, valahányszor leesett a hőm, hogy "jaj, lemaradunk az ovuról". Pontosan tudtam, mikor lesz esélyes napunk, nem féltem, nyugodt voltam. És épp Erdélyben voltunk egy körúton. :-)

2010. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


1 évvel ezelőtti.

Minden jót!

4 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia 17:53-as vagyok 18.napon késő éjjel repedt meg a tűszöm,ezt onnan tudom hogy tűszörepedés előtt 1-2 nappal mindig nagyon erős menszis görcseim szoktak lenni. Majd miután megtörténik a tűszörepedés szinte megkönnyebbülök és azon nyomban megszűnnek a mensis görcsök. A 18.nap délutános műszakba dolgozot a férjem is meg én is, úgyhogy éjfél előtt pár percel voltunk együtt és másnap a 19.napon ugyan csak éjfél előtt pár percel. Úgyhogy én szerintem a 18.napi talált célba. Ja és 22 hónapja probálkozunk a babával,azóta túl vagyok pár hónapnyi palástfő+cickafark tea iváson,3 hónap closty kúrán,óvulációs teszteken nekem egyik sem vált be. Most spontán teherbe estem, csak a hőmérsékletett mértem.
2010. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi az infókat. Nagyon várjuk már, hogy nekünk is összejöjjön.
2010. jan. 28. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!