Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi az igazság?...

Most akkor mi az igazság? Tojásfehérje nyák peteérést jelez vagy nem?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

kedves 14:40es!

de mensikor nem véres a nyálka...hanem tojásfehérjés van a vér mellett...csúszós nyálkás tojásfehréje..

vagy akkor az csak a meg nem termékenyített levált nyálkahártya?és teljesen független a pé-től?!

viszont...szombaton mult el a havi bajom...és tegnap volt ilyen tojásfehérjés valami..de fehérebb és kicsit sűrűbb..

azért kérdezek ennyit..merthogy szégyen..nem szégyen én most jövök rá, hogy ezt is lehet figyelni..:)

tehát akkor attól ne tartsak, hogy a mensim első napján lenne peteérésem...

2010. jan. 27. 14:54
 12/19 anonim ***** válasza:
szia.nekem pé-nél krémes szokott lenni a folyásom.
2010. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a tojásfehérjés gyakorlatban átlátszó színű és kicsit gumiszerű állagút jelent. azért írtam le, hátha a fogalmakat kevered össze
2010. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem...én teljesen értem mi a tojásfehérjés...és azt írtam le, hogy nekem az mensikor van...
2010. jan. 27. 20:35
 15/19 anonim ***** válasza:
hát, akkor nem tudom. én magamon soha nem tapasztaltam ilyet. sajnos nem tudok tanácsot adni
2010. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott mensi első napján nyák jönni, de nekem ez tuti nem a pé-m, mert a félidőben is jön ilyen, csak akkor utána egypár nappal megváltozik a nyák állaga
2010. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
most látom, hogy más már megfogalmazta. tehát nekem pé-kor tojásfehérje szerű nyák, utána egy-két nappal pedig gumi szerű. Mensi előtt meg megint tojásfehérje :) (de hülyén hangzanak ezek hasonlatok)
2010. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14.40-es vagyok. Én valahol azt olvastam a napokban, hogyha peteéréskor észlelt nyákot víz alá teszed az nem oldódik fel. Vagyis ha a víz alá teszed és feloldódik akkor az nem a peteéréses nyák.Ne nézzetek hülyének tényleg ezt olvastam. De még nem próbáltam ki.
2010. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem hülyeség amitg írsz...én is olvastam ez a vízbe rakós dolgot, hogy ha valaki nem tudja eldönteni, hogy mi lehet akkor rakja vízbe, sőt úgy emlékszem a spermára is azt írta hogy más mint a peteérést jelző...
2010. jan. 28. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!