22. nap volt p. érésem. Ma vagyok a 34. napon. Egy hete késik. Baba lenne? Tegnap a teszt negatatív.
Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 19:53
2/9 A kérdező kommentje:
Nem olyat kérdezek, aki nem ért hzozzá...
2008. aug. 13. 20:28
3/9 anonim válasza:
Elvileg lehet baba is bár ezt így elég nehéz lenne megmondani mert ugye a teszt sem mutatja ki mindenkinek a pozitívat hiába késik!esetleg valami más tünetetd nincs?
4/9 A kérdező kommentje:
Szúrkál a méhem, a petefészkeim, de egyre kevesebbet.
Pl. nem fáj a mellem, ami a mensi előtt mindig szokott.
Hüvelyi hőm:36,5----nyelv alatt:37,4 körül (de délután )
kitolódna a mensim a 36. napra?
2008. aug. 13. 20:54
5/9 anonim válasza:
Ha 22-én volt péd, akkor 36 napra kifog tolódni a ciklus, ha nicnsen baba a dologban. Szerintem várj pár napot és utána tesztelj!
6/9 A kérdező kommentje:
és a mell fájdalma , feszülése el is maradhat?
2008. aug. 13. 21:03
7/9 anonim válasza:
Aki nem ért hozzá... Egy nőgyógyász talán ért hozzá, mindenki más csak tippel.
8/9 A kérdező kommentje:
szerintem itt azok vannak, akik hasonló cipőben járnak, és csak tanácsokat adnak.Köszönöm
2008. aug. 13. 21:21
9/9 anonim válasza:
én hiszek ma tesztnek szerintem nincs baba
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!