Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a gravi hcg teszt...

Milyen a gravi hcg teszt megbízható?

Figyelt kérdés

Ma vettem reggel megcsinálom remélem pozitív lesz!!

Valaki tesztelt ezzel?mutatott hamis pozitívat?


2008. aug. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hamis "pozitív" eredményt általában egy teszt sem ad! ( negatív előfordul terhesség esetén is, de nem mindig a teszt hibája, csak esetleg nem termel még elég HCG-t a szervezet)

Ezt a fajtát konkrétan nem ismerem, de a tájékoztatóján biztosan írják, hogy a már kimaradt mensi előtt is használható 1-2 nappal, vagy csak utána mutat helyes eredményt.Az érzékenységétól függően.

Drukkolok neked, holnap reggel én is csinálok egyet, de nekem Pregimax van itthon! Remélem mindketten örülhetünk!!!!

2008. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó!Nekem medi lab 2x volt halvány és ez totál nega.

Persze nem voltam babás:(

2008. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mennyire megbízhatú mert ugyanis múlt hónapban csináltam egy másik fajtát és halványan de pozitív lett és sajnos nagyon beleéltem magam,hogy lesz baba,most csináltam meg a tesztet és várom az eredményét,nem merem megnézni!!!
2008. aug. 14. 07:34
 4/7 anonim ***** válasza:
gondolom azóta már megnézted.... ????
2008. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen megnéztem pozitív!:):)
2008. aug. 14. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, és gratulálok a 2 csíkhoz! Reggel én is megcsináltam, és nekem is pozitív!!!

Nagyon bízom benne, hogy áprilisban anyukák leszünk!!!!!!!!!!!

2008. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok,én is remélem anyukák leszünk problémamentes babavárást kívánok!
2008. aug. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!