Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem. Segít valaki...

Nem értem. Segít valaki elmayarázni ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leírom. Nem vagyok 16 éves, nem így "védekezek", csak kíváncsi vagyok.


Szóval.

Sokan írják h ha előváladék vagy sperma marad a fiú ujján és utánna pettingelnek (ujjazás stb) akkor is lehetséges a teherbeesés.

Viszont mások azt írják hogy kell a "Megelelő löket" a spermának h megtermékenyítse a petesejtet meg hogy senki sem esett így még teherbe.

Akkor most mi az igazság?

Köszi előre is a választ.


2010. jan. 26. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
*bocsi, siettem írni, és rosszul írtam az elmagyaráznit, és a megfelelő löket szót.
2010. jan. 26. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha előváladék, vagy sperma marad az ujján, az ujja pedig a lány hüvelyébe kerül, akkor lehetséges a teherbeesés. Nem olyan nagy a valószínűsége, mintha direkt a hüvelyben ment volna el a srác, de lehetséges.
2010. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. jan. 26. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez a löketes elmélet a napokban bukkant fel a megszakításos szex kapcsán. Szerintem hülyeség. Van, aki teherbe esik ilyesfajta védekezés meg petting során, és van, aki nem. Nem vagyunk egyformák. Ahogy a pasik sem. Van, akinek fürgébbek a "legényei" stb. Egy megtermékenyülés nagyon sok dologtól függ.
2010. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasznos a "löket", de nem szükséges a teherbeeséshez.


Amúgy olvastam egyszer egy amerikai orvos könyvét. A praxisa alatt 3 olyan tini lánnyal is találkozott, aki szűz volt, csak "játszottak" egymás nemi szervével, nem történt behatolás, a lány szűz maradt, mégis teherbe esett.


Én azt mondanám, hogy ha valaki nem akar terhességet, akkor kerülje el, hogy akár egyetlen hímivarsejt is a hüvelybe jusson. Akár ujjról, akárhogy.

2010. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2010. jan. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!