Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen negatív teszt a...

Teljesen negatív teszt a ciklus 29. napján, van még remény?

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 26-34 naposak (voltam dokinál, azt mondta ez belefér), és szerintem a 13-14. nap környékén lehetett (ha volt) peteérésem, mert akkor őröltem meg teljesen a szexért. Ma reggel negatívat teszteltem. Együtt vagyunk 1-2 naponta. Pár napja volt egy kis barnázás, de ez mára megszűnt. Szerintetek lehet még baba, vagy ez már tuti menstruáció? Néha görcsölget a hasam, mintha megjönne, erős PMS tüneteim vannak.
2014. nov. 1. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött az első terhességem, egy hétre rá teszteltem, akkor volt halvány pozitív. A beágyazódás 5-7 napig tart, utána kezd igazán emelkedni a hcg szint. Amikor a 2. babát terveztük szintén volt ilyen jel, de abból viszont nem lett baba, szóval nem szabad beleélni magát az embernek.
2014. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A ciklus hanyadik napján lett pozitív? Vagy a feltételezett peteérés utáni hanyadik napon?

Most egy kicsit elkezdtem reménykedni, mert elmúlt ez a barnázás...pedig 1-2 nap barnázás után mindig megjön. Izgulok, mikor teszteljek újra? :)

2014. nov. 1. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Átlagban a ciklusaim 30-33 naposak. Ma vagyok a 35. napon teszteltem,negatív. Elkeseredtem,de nem adom fel a reményt.Hátha...ha most hétvégén sem jön meg,veszek még tesztet hétfőn,és kedden reggel megcsinálom.Ha az is negatív,akkor is elmegyek dokihoz,nem-e valami bajom van. :/ Iszonyatosan fáj a derekam,mindig wc-re járok...nem tudom mi van,de nagyon kínlódok már. A nagylányomat még 5 hetesen sem mutatta a teszt,a doki csinált uh-t,ott meg ott volt az 5 hetes petezsák. Lehet megint lányunk lesz? ;)A fiamat mutatta azonnal a teszt is,2 napos késé után.
2014. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia az első vagyok. Amikor meg kellett volna jönnie, utána pár nappal teszteltem, de nagyon haloványka volt a csík. Peteéréshez képest 8-10. napon kezdtem barnázni, ez Nekem 4 napig tartott, utána 3-4 napra rá lett a haloványka csík. Egy csomót nézegettem, hogy ez az vajon, vagy csak én látom, pár nappal rá, sem volt sokkal erősebb, de az már egyértelmű volt. Pár nap múlva, ha nem jön meg, tesztelj egy újat. Egyébként Nekem a ciklusaim, volt hogy 60 napnál is hosszabb volt és semmi bajom, csak ilyen a szervezetem, szóval a Te 34 napos ciklusod simán normális! Drukkolok!
2014. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, barnázás két napig, aztán szünet, aztán barna, majd vér. többször hittem emiatt hogy terhes vagyok, de mégsem. megnézettem a 21. napi progeszteronom, hogy nem progeszteronhiány-e ez, de normális lett, 59,9. szóval passzolom mitől kinlódik a szervezet ilyenkor, ha hormonálisan egyébként minden rendben. vettem premenset, ami javitott a pms tüneteimen rengeteget már 1 hónap után, meg a magán nőgyógyi ajánlotta ezt a Mastodynon cseppet azt is iszom a premens melett.
2014. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végül 6 nap barnázás után megjött...:(
2014. nov. 9. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Azóta eltelt egy hónap lassan.

Mikorra nem várod?

2014. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta megjött még egyszer. :( Most 28-29-re nem várom!
2014. dec. 7. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden hónap egy új remény, előbb utóbb pozitív lesz az a teszt. Remélem szép év végétek lesz! :-)
2014. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy szilveszterkor már csak kölyökpezsgőt ihatsz!!! :)
2014. dec. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!