Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a feher, suru,...

Mit jelent a feher, suru, turoszeru folyas? Nincs szaga.

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez akár utalhat babára is vagy valami fertőzésre!Nem viszket?Ha nem múlik szerintem nézesd meg dokival!
2008. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nem viszket. Es ma reggel vettem eszre. A mensim megvolt 2 hete kb idore jott meg 4 nap kesessel de nalam ez eleg gyakran elofordul. Igaz eleg rovid volt a szokotthoz kepest es a mennyisge kevesebb volt, inkabb egy nap normalis 2 nap barnazas. a mensi hataridejen csinaltam tesztet negativ lett. azota nem teszteltem. neha elofordul nalam emelyges de ugy gondoltam h varok a kov mensiig, mindaddig mig ezt a feltonoszeru folyast eszre nem vettem, mert meg ilyen sosem volt nekem.
2008. aug. 13. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy babás vagy már ezt nem mondom neked 100%-ra!A teszt az nem mindig mutat pozitívat tehát attól még lehetsz terhes!Van akinek megjön akkor is ha babás de akkor is a barnázás a jellemzőbb, mint ahogy azt te is írtad!Szerintem vagy csinálj még egy tesztet vagy doki!

Mert ha esetleg nem akarsz babát akkor nehogy késő legyen dokihoz menni!Ha babát szeretnél akkor pedig drukkolok!

23 hetes kismama(első hozzászóló)

2008. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!