Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik folyás mit jelent?

Melyik folyás mit jelent?

Figyelt kérdés
a krémes...ragadós...tojásfehérje..
2010. jan. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Klikk ide! Az oldal vége felé találsz egy táblázatot, ami tökéletesen leírja és összefoglalja, meg fogod találni!

[link]

2010. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát...szégyenlem...de én most 26 éves koromra jöttem rá, hogy mi is van...tehát a tojásfehérjés nyálkás nyák a peteérést jelzi...csakhogy...nekem ez a mensesem első napján jön mindig a vérrel...és eddig fogalmam nem volt mi ez a nyúlós izé..megvilágosultam..tehát akkor nekem a menses első napján van peteérésem?..akkor kéne sexelni?..de akkor sose lesz gyerekem..a párom akkor nem szeret együtt lenni..
2010. jan. 26. 15:28
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket!:)
2010. jan. 26. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor tanácsolom neked hogy vegyél ovulációs tesztet is valamelyik drogériában és az egyértelmű és könnyen használható, mindegyikben tökéletes leírás van, azzal le tudod ellenőrizni hogy mikor lesz tüszőrepedésed. Amikor pozitív lesz, ez 1 max 2 nap, azután 24-36 órára megtörténik a tüszőrepedés és akkor vagy megtermékenyíthető. De minden hónapban, ha minden nagykönyv szerinti, akkor is csak 30% az esély a teherbeesésre, úgyhogy ne keseredj el, ha nem jön össze pikk-pakk még így sem, ha figyelni fogsz magadra.

Előfurdulhat igen, korai ovuláció, de próbáld magad a 10-16napig figyelni, bár ez attól is függ hány naposak a ciklusaid????

2010. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a nyák a legtökéletesebb amit ki tudnál nyújtani az ujjaid között. Ide még kukkants meg, rengeteget tanulhatsz:

[link]

Sok sikert!

2010. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a ciklusaim 27-28 naposak..bár most januárban 15.-re nem vártam de 21.-én megjött.Április óta próbálkozunk babával eddig sikertelenül..:(

a nyálkát tök hosszúra ki tudom húzni..egyszer kipróbáltam..:)tehát akkor elvileg azzal nincs gond.

köszönöm az új linket...megyek leolvasom.:)

2010. jan. 26. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!