Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma határozott + az ovutesztem....

Ma határozott + az ovutesztem. Mikor legyünk eggyütt? Babára hajtunk.

Figyelt kérdés

Volt már olyan is hol 2 napig volt + az ovutsztem,és tudom,hogy az utolsó + után 24-36 órára reped meg a tüsző.Tuti van érett tüszőm,mert a tegnap a doki a jobb petefészekben 21*17mm-es tüszőt látott,holnap is kell mennem,mert uh-val figyeli,hogy meg-e repedt.

Tegnapelőtt voltunk utoljára eggyütt.Ciklusaim 28-30 naposak,ma vagyok a 13-ik cn-on.Szerintetek ma,vagy holnap érdemes?Hőmet már nem mérem.


2010. jan. 26. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma is, és holnap is, bár az lenne a legjobb ha most folyamatosan minden nap együtt tudnátok lenni, addig amíg meg nem reped! :) Sok sikert!
2010. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ha a páromnk alacsony a spermaszáma,akkor az nem lesz sok az eggyüttlétből?

Nem biztos,hogy alacsony,mert spermavizsg.előtt állunk,de megvártuk a pé-t.

2010. jan. 26. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ezt nem tudom, hogy befolyásolja-e, de ma mindenképpen legyetek együtt, mert a pete csak 12 óráig életképes, utána elhal! ( Czeizel Endre )
2010. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké,ma beleadunk mindent.:)Remélem most már sikerül:)Köszi szépen!
2010. jan. 26. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szorítok, sok sikert! :)))) :P
2010. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon ari vagy!

2 hét múlva megírom mi lett a 2 csíkos ovu teszt eredménye.

Szép napot!

2010. jan. 26. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben, várjuk az eredményt! :)))
2010. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod, előre nem tudod, hány napig lesz + a teszt. Nos, legyetek együtt ma mindenképpen, így ha holnap - lesz, akkor már ott vannak a kiskatonák. de ha holnap még mindig + lesz, akkor holnapután mehet megint egy menet, hátha az már a - nap lesz, és még akkor is lesz egy esélyetek. :-)
2010. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legmegfelelöbb pillanat a babakészítéshez: az utolsó nap, amelyiken pozitív az ovuteszted, tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálkát tapasztalsz, ovulációs fájdalmakat észlelsz és a méhszáj nehezen elérhetö, puha és nyitott.
2010. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma meg holnapután leszünk eggyütt,az már jó lesz?Ma azért mert holnap ne tudom mit fog mutatni az ovuteszt.

Rajtunk szerintem már nem fog múlni,ugye?

2010. jan. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!