Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszt szakértők! Reményke...

Lily teszt szakértők! Reménykedhetek? Nem igazodom ki a teszten.

Figyelt kérdés
Most csináltam tesztet, és csak egy csík volt kivehető, viszont, ha fény felé fordítottam, akkor átlátszott még egy halvány csík. Leszedtem a felső réteget és ott láttam a halvány csikot, de ez alapban is ilyen színű és a pisire erősödik meg, vagy reménykedhetek? Már meg kellene jönnie -(1,5 hete), de RENDSZERELEN a menzeszem.
2010. jan. 25. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha csak a fény felé tartva volt látható a csík, azt nevezik szellemcsíknak. Vegyél egy másik fajta tesztet, s csináld meg még egyszer. A lily elég gyatra teszt, nagyon szokszor szellemeskedik. A walentin az 10-es és megbízható, de ugyanolyan jó a qupidó is. Drukk:-)
2010. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendszertelen vérzésnél bármi lehet még. Az a halvány csík amit csak a fény felé fordítva látsz, igazból szellemcsík. A reagens helyét látod csak így, mint ahogy szétszedve is. Nekem egy hét késés után határozott csík volt a Lilyn. Emlékeim szerint először rózsaszín lett a csík a nedvesség hatására, utána kifehéredett és utána szépen folyamatosan rózsaszínné vált és úgyis maradt. Várj még pár napot, ismételd meg a tesztet és az eredménytől függetlenül menj orvoshoz.
2010. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd 2 év alatt iszonyatos mennyiségű tesztet csináltam már, de a lilyn állandóan látszódott ez a halvány csík, nagyon megbízhatatlan.


Már itt is olvastam azóta rossz tapasztalatokat ugyanezzel a márkával kapcsolatban!

2010. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bízom a Lily tesztben. Mikor nem voltam terhes két csíkos volt, mikor teherbe estem és több teszt kimutatta, a Lily meg negatív volt.
2010. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél azóta?

2010. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!