Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a Gravi Hcg teszt...

Szerintetek a Gravi Hcg teszt megbízható?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie,hál Istennek nem így lett.Vettem egy Gravi Hcg tesztet,mikor tesztelhetek vele?Holnap reggel már okés vagy még korai.Megbízható ez a teszt?

Amúgy so tünetem van,mensi elött rengeteg pati kijön rajtam,most babapopsi az arcom,teljesen száraz vagyok,az az állandó vas íz vagy savanyú íz a számban már nagyon rossz,én aki hajnali kelő vagyok képes vagyok 10 órákat aludni,hőhullámaim vannak,és utána meg hirtelen rettenetesen fázom.A cicikről meg ne is beszéljünk,leszakadnak,hónaljban izomláz van bennük,és olyannak tűnnek,mint amikor szoptattam a gyerekeimet,olyan nagy lett a bimbó és az udvar,lilás erek jöttek elő.Éjjel vagy 3x megyek ki pisilni...

Szerintetek ezek után?


2010. jan. 25. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék holnap reggel.
2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,egyébként jó ez a fajta teszt?

Azért kérdezek ilyesmiket mert ugyan van már gyermekem de akkoriban ezek a kérdések nem foglalkoztattak,minden csak úgy jött:)

2010. jan. 25. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem megbízható, jó teszt.
2010. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó teszt a Gravi HCG, persze, hogy használhatod már! Eléggé babás tüneteid vannak, a melleid mióta fájnak? Görbédet nem vezeted? TESZTELJ!!! Írd meg, hogy mi lett az eredmény, megy a drukk! :)))
2010. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóim!


Ma hajnalban ellőttem a tesztet és POZITÍV lett!!!!

Halvány,de szép rózsaszín második csík jött ki.

Akkor ennek a halvány csíknak is hihetek?

Minden szögből látszik,messziről is,csak kissé halvány.

Ugye ez valóban pozitív??

A fenébe is Lányok,annyira örülök!!!!Le se tudom írni.

Azért két nap múlva megismétlem a tesztet,akkorra már erősödnie kell igaz?


A kedves utolsó válaszoló érdésére válaszolva,képzeld!

Ez volt az első hónap,amikor eltettem a mikroszkópot,eldugtam a hőmérőt,nem vettem ovu tesztet,azt se tudtam mikor ovulálok,fingom nem volt,mennyi a hőm,egyáltalán nem foglalkoztam a babatémával,csak akkor szeretkeztünk mikor megkívántuk egymást.És tessék bejött!!!!

Amúgy van már két gyermekünk,de ezen a harmadikon már két éve dolgoztunk...és most végre.


Nem élem még bele magam nagyon,de ott az a szép kis csíkocska!!! :) :)


Köszönöm,hogy drukkoltatok,vissza fogjátok ám kapni :) :D


Puszi minden csajnak,és mindenkinek pozitív teszteket!!!

2010. jan. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!