Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ha tegnap az ovu...

Mit jelent ha tegnap az ovu teszten a 2. csik erosebb volt, mint ma? Mindket teszt még - számitott, de a mai csik vilagosabb volt mint a tegnapi!

Figyelt kérdés

En ugy tudom egyre erosebbnek kell leni a 2.vonalnak, mig vegul erosebb lesz az 1.vonalnal!

Felek hogy nem lesz ebben a honapban pém!! Sajna dec-ben sem volt!!!


2010. jan. 25. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik hónapban én is jártam így. Meg is ijedtem én is pont úgy mint te. Aztán rájöttem hogy a két napon csak napszakilag, de időben nem volt azonos a teszt, arra is oda kell elméletileg figyelni hogy minden nap közel azonos időben végezd el a tesztet. Engem nagyon idegesített, még ugyanazon a napon valamivel később egy új vizeletből megint megcsináltam és az már viszont erősebb volt mint az előző napi! Tehát megadta az erősödő tendenciát. Ha nem sajnálod rá a pénzt és hogy megnyugodj, csináld meg te is. Egyébként hányadik ciklusnapon vagy? Miből veszed hogy dec-be se volt pé-d??? Milyen ovu teszted van?
2010. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Corax ovuteszt azt írja, hogy nem az a lényeg, hogy a különböző napokon milyen erősek a csíkok színei, hanem hogy az aktuálisan megcsinált teszten belül milyen erős EGYMÁSHOZ KÉPEST a két csík. Mivel vizelet összetétele, meg akármi más befolyásolhatja hogy éppen milyen színerősséget kapsz. Csak azt nézd, hogy a T sötétebb legyen a C-nél. Az a tuti.
2010. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A pontositas kedveert oktober ota nem volt pém. Mivel egy ciszta atrendezte kicsit a hormonhaztartasom..

Azt hittem a menzesszel elmult, mert a doki azt mondta.

De minden jel arra mutat, hogy lehet visszajott!!

Mehetek vissza a dokihoz!A 12.naptol kezdtem.

Az emlitett 2nap a 14. és a 15. De a ciklusaim eddig 32-35 naposak voltak.

2010. jan. 25. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak tengeri sót és citromfű olajat, csinálj hetente legalább kétszer fürdőzést. Lehetőleg minnél kevesebbszer tusolj, ha nem is veszel ilyen speckó ülőfürdőt, akkor is inkább a fürdést válaszd! Ezt egy doki ajánlotta! Közben fordulj oldalra, ülj terpeszbe, hadd fejtse ki jótékony hatását a tengeri só-citromfű olaj. Minden drogériában beszerezhető!!!
2010. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom,hogy miért de én meg most reggel csináltam meg a tesztet,és erősebb volt a 2-ik vonal mint a kontroll.Pedig én úgy tudom,meg a tájékoztatóra is az van írva,hogy minél később végzem el a tesztelést az adott napon,annál pontosabb az eredmény.

Tessék,ma reggel meg erősebb mint tegnap délután....

2010. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt a tengeri só-citromfű olaj fürdőt kiprobálom!

Sztem neked utolsó valaszolo, épp péd van!Én azt olvastam, hogy délután pontosabb eredményt ad, de nem törvényszerű.

2010. jan. 26. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!