Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 33. ciklusnapon....

Most járok a 33. ciklusnapon. Szeretnénk kistesót, de eddig nem sikerült. Persze a terhességi teszt - lett. Hogyan tudom meghatározni mikor van peteérésem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mióta abbahagytam a fogi gátlót 30,31,32,30,28 napra jött meg. Utoljára 34-re (biztos azért, hogy izguljak egy kicsit). Én nem szoktam érezni a peteérést, tojásfehérje folyásom is talán kétszer volt életemben. Kipróbáltam az ovu tesztet, de az is mintha mindig pozitívat mutatott volna. Akkor én hogyan tudnám megállapítani mikor van peteérésem? Szerintetek nagyon összevissza a ciklusom?
2010. jan. 25. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha semmivel nem tudod belőni hogy mikor van ovud, tanácsos a 10-ik ciklusnaptól 2 naponta együtt lennetek. Így hagysz elég időt a sperma koncentráltságához is és így tuti nem maradtok le a tüszőrepedésről. Az első baba könnyen fogant? Ő a ciklusban kb. mikor? Ezekre a dolgokra emlékszel még? Akkor se volt tojásfehérje folyás?

Sok sikert!

2010. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor sem volt semmi jele a peteérésnek, de igazából akkor nem is foglalkoztam vele. Első hónapban összejött, ráadásul az ultrahang alapján (ahogy visszaszámoltunk)az első együttlétkor, amikor nem védekeztünk. És ez a ciklus 6. napja volt. Éppen csak elmúlt a mensim. És most az ovuteszt a 9. cn-on + volt a 17-ig. De ha terhes lennék már ma ki kellett volna mutatnia a tesztnek.
2010. jan. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!