Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzékenységű a Clearblu...

Milyen érzékenységű a Clearblue? Azt olvasom hogy mindenkinek kimutatja menzi előtt is akár. Azt is olvastam hogy 50 meg az is hogy 20. Melyik az igaz?

Figyelt kérdés
Mert ha 50-es akkor hogy lehet hogy egy másik fajta teszt (20-as) nem mutatja ki a terhességet, de egy 50-es igen?
2008. aug. 12. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 50-es, viszont van akinek, már mensi előtt egy héttel is kimutathatja. Ez úgy lehetséges, hogy sokkal több vizeletet vesz fel, mint a 10-es, vagy 20-as érzékenységű tesztek (a vizeletfelvevő része legalább 2x akkora, mint a többi teszté).
2008. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 50-es érzékenységű. Több vizeletet vesz fel, így, ha kevesebb hcg is van a szervezetben, könnyebben, előbb kimutatja a pozitívat, mint a kisebb érzékenységű tesztek.
2008. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezért van az hogy ez halványan pozitív míg egy 20-as tesztem negatív.
2008. aug. 12. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a Clearblue pozitív, akkor gratulálok! :) Pár nap múlva a 20-as is az lesz!
2008. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!