Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt HSG vizsgálatom,...

Egy hete volt HSG vizsgálatom, de még mindig pecsételő vérzésem van. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt HSG vizsgálatom, de semmiféle vérzést, pecsételést nem tapasztaltam utána. (egyébként átjárható volt)

Hívd fel a dokidat ,mert sztem. nem kellene h vérezz!

2008. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kb. 2hete volt iilyen vizsfgálatom. Utána folyamatosan fájt a hasam és nekem is kellett betét. Majd mielőtt megjött volna nagyon erős barnás izé jött és csak aziután volt renedes a menstruációm. Neked mikor csinálták ciklusodban, mert nekem a 15. napon lehet hogy ez is befolyásol valamit és az egyik teljesen átjárható a másik nem biztos hogy átjárható.

Serintem ha nem vagy lázas és nincs anagyon erős vérzésed akkor nincs baj.

Sok sikert :)

2008. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma egy hete volt Hsg-m.Utána 4napig volt vérzés.Átjárható vagyok.Ez természetes szerintem h van vér.

2008. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!