Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpo 2 barnás pötty a...

5. dpo 2 barnás pötty a bugyimon. Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
5. napon?? Szerintem ezt nem gondoltad végig rendesen. Nem írom le inkább mi lehetett még.
2014. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Gondolom ez is a te kérdésed. 5. napon ne várj még semmit. Kissé túl liheged nem gondolod?

2014. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, nem az én kérdésem. fájdalmat nem érzek, csak ez tűnt fel, gondoltam megkérdezem...
2014. okt. 23. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj nekem is az 5 napon volt vagy akkor kezdődött el a be ágyazodásom. Lehetséges nem vagyunk egyformák. És aki menszeszkor esik teherbe az is hülye.
2014. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

2es válaszolónak üzenem,hogy az én kérdésem linkelted be szegény lánynak.Nem tudom mi ez a rossz indulat itt.Több esetben is olvasok ilyet,hogy okkal vagy ok nélkül meg gyanúsítanak valakit hogy többször többféleképpen teszik fel ugyanazt a kérdést.És ha ő lett volna akkor mi van?Ha normális választ nem tudsz adni,akkor maradj csöndbe és lapozz tovább.

Amúgy nekem ketten is azt válaszolták hogy igen,az 5.napon lehet beágyazódás.Nekem nagyon rövidek a ciklusaim és a peteérés is korán van.Nem vagyunk egyformák.Nálam gyorsabban megy végbe minden azokhoz képest,akiknek mondjuk 35napos a ciklus.

2014. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként miért ne lehetne 5. dpo-n beágyazódás?? Hiszen a nagykönyv szerint 7-12 napon van. Ebbe szerintem bőven belefér, hogy valakinek korábban, valakinek később van....nem vagyunk egyformák!!! Szerintem lehetett. Majd nemvárt után fog kiderülni. Szorítok :)
2014. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd beszámolok :)
2014. okt. 24. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 6 hetes terhes vagyok! És ne nevessétek ki a kérdezőt, mert én sem a nagykönyv szerint működök! Nekem az aktus után az 5. napon volt beágyazódási vérzésem, lehet akkor félúton volt a folyamat, de most terhes vagyok!!!!

Aktus után 5. és a 6. napon apró barnás, nem véres!, 6 pötty a bugyimon, és törléskor egy napig halvány rószaszínes nyák volt látható...Nem törődtem vele, bár a belső hang azt súgta, hogy próbál megfoganni valaki...

És így is lett!

Nem igaz, hgoy mindenkinek 12-14 nap a beágyazódás nekem az orvos erre azt mondta, hogy minél később törtnik meg a beágyazódás, annál nagyobb az esély rá, hogy el is vetél pár naposan a terhesség. Múlt héten mondta egy olyan nőgyógyász akinél sorban állnak a kismamák, mert nagyon rendes, nem pénzéhes stb.

2014. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) és köszi a választ! :) Egyébként nálam ez az 5. napi pöttyözés után a 7. napon is volt, de az már jobban látható volt. Tegnap végül, másfél hétre rá mégis megjött :/. Úgyhogy végülis lehet, hogy azoknak volt igazuk, akik azt írták, hogy nem lehetett beágyazódási vérzés, de az is lehet, hogy volt, de nem sikerült...nem tudom. Most ez van...reménykedve várom a következő hónapot
2014. nov. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!