Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HA van peteérés Uh szerint...

HA van peteérés Uh szerint miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
3 hónapja volt egy missed Ab-m, akkor elsőre összejött a baba. NAgyon szeretnék megint, az orvos szerint már lehet, UH szerint mondta is, hogy siessek haza, mert aktulis a dolog, de mégis megjött! Annyira szerettem volna, miért nem sikerül, ha minden rendben??? 2 orvos látott, nem csak egy, mindkettő egyértelműen mondta, hogy lehet próbálkozni
2010. jan. 24. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben van és még jókor is vagytok együtt, akkor is csak sajnos 20% esély van a babóra!! :))


Az én orvosom azt tanácsolta, hogy legyünk együtt a ciklusom 11-22 napjáig napi egyszer!

Hát ez bejött azonnal, előtte 8 hónapig próbálkoztunk, + Hőmérőzés + ovuteszt+ minden praktikával és semmi..)

2010. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a gyakori szex jött be, 9. naptól 22. naig kétnaponta, ha jól emlékszem.
2010. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Probaljatok meg 2 naponta szeretkezni. Mi is ugy tettunk, egy nappal ovu elott es egy nappal ovu utan voltunk egyutt es bejott.

7 hetes

2010. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindent! Megfogadom a tanácsotok! Remélem, hogy most tényleg összejön majd. Amúgy ha kicsit idegesebb vagyok, mint általában a stressz is befolyásolhatja a teherbeesést, nem?
2010. jan. 25. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Na a stressz a leginkább befolyásolja!! Én is stresszeltem, mert elhatároztuk hogy gyereket akarunk és másra nem is figyeltünk már csak erre! Lehet ez is a 8 hónap sikertelenségnek tudható be.


Hála te tudod hogy terhes lehetsz, ezért nincs ok aggodalomra!!!!

2010. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!