Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor terhesség miatt fájt/fes...

Mikor terhesség miatt fájt/feszült a melletek, az pontosan milyen volt?

Figyelt kérdés

Ma késik 6. napja, kb. azóta mióta meg kellett volna jönnie, fáj mindkét mellbimbóm, csakis a közepe, érintésre/nyomkodásra, de pl. tudok rajta feküdni. Másnál is ilyen volt, mikor baba volt a dologban? Menzesznek nyoma sincs, megjön érzés sincsen.

Előző 3 hónapban Nuvaringet használtam, utána pedig csak gumival voltunk együtt. Még arra tudok gondolni, hogy mikor elkezdtem 3 hónaapja használni a Nuvaringet, az első gyűrűnél 4-5 napig minimálisan barnáztam mielőtt megjött volna, és csak a rendes vérzés napján tettem fel. Az első hónapban használtunk mellette gumit is. Lehet hogy túl későn raktam fel az első gyűrűt, és emiatt sutba ment a 3 havi védelem??? Bár ezt nem hiszem, a 2.,3. gyűrűt rendeltetésszerűen használtam...


2014. okt. 20. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem ugyanúgy feszült mint egy sima menzesz előtt. kb a kimaradás utáni 6. nap környékén jött nekem is, ez volt az első tünet kb. aztán még aznap pozitív teszt, és onnantól zsinórba minden tünet, szagérzékenység, gyomorégés, csak a hányinger és a hányás került el.
2014. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!