Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez peteérés? Tegnap...

Lehet ez peteérés? Tegnap szurkált a petefészkemnél erőteljesen.

Figyelt kérdés
Volt krémes, fehér folyásom, meg nyákom is. Ma viszont, mintha elvágták volna. Semmi folyás, pedig napok óta olyan érzésem volt, mintha megjönne. A méhszájam alig érhető el. A hőm 36.7. Két nappal előtte voltunk együtt a párommal. Már akkor nincs esély a babóra? Túl korán voltunk együtt? Még soha nem tapasztaltam ilyen "szárazságot" pé után. Van valakinek hasonló tapasztalata? Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Előre is köszi. Ma van a ciklusom 13. napja.
2008. aug. 12. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehetett pé-d, de azt, hogy lecsúsztak-e róla.... a spermiumok 2-3 napig is várakozhatnak az érett petére, úgyhohy még minden lehet.
2008. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Sajna nem lehetünk többet együtt ezért kérdeztem. Remélem még életben van pár kiskatona és elérik az én petécskémet! :)
2008. aug. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!