Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe! Szerintetek megvolt...

Hőgörbe! Szerintetek megvolt már az ovuláció?

Figyelt kérdés

Jól húzta be vajon? Mert az ovu teszt csak tegnap lett negatív. Az alaphőm amúgy az elmúlt másfél évben mindig 36,3-36,4, ebben a hónapban valamiért nem esett le odáig. Így nem tudom, hogy most már a 4. dpo-n vagy hol tarthatok?

[link]


2014. okt. 15. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig nekem ugy tunik, hogy jol huzta be.
2014. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól húzta be. Ha tényleg 3 napig volt pozi az ovuteszted, akkor a harmadik pozi nap után lehetett az ovud. Még görbe alapján is elfogadható lenne ez, mert akkor ment fel 36,7-ig a hőd, ami épp a CL felett van, vagyis 36,6 felett 1 tizeddel.


Nem mindig akkor van az ovu, amikor a hőleesés. Nálam pl. elég sokszor előfordult, hogy csak az esés után 1-2 nappal volt meg ténylegesen az ovu.

Én 1. dpo-t tippelnék.

2014. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy van, ahogy a második válaszoló írta!
2014. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg 3 napig volt pozitív, szinte minden hónapban így van.

Itt egy másik hőgörbe, itt pl. 4 napig volt full pozitív és itt már 3 napja fent volt jó magasan a hőm, mire negatív lett. Amúgy a nőgyógyász szerint az ovulációs teszteknek nincs sok értelmük, de én azért csinálom minden hónapban. De sokszor nincs összhangban a hővel. [link]

2014. okt. 15. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes a második linkelt görbéd.


Nálam mostanában (az elmúlt 2 hónapban) nagyjából összhangban van az LH teszt, a görbe, és a középidős fájdalom.

2014. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, igen elég érdekes :) Ezért is mentem nőgyógyászhoz még év elején, mert a görbék furcsák voltak, baba meg sehol...
2014. okt. 15. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott a doki? Kivizsgál? Hormonsor lesz?
2014. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, volt már sok vérvétel, vizsgálat, kezelések alatt állok. Csak nem tudtam eldönteni, hogy most már túl vagyok az ovun, melyik nap lehetett, hányadik dpo-n járhatok... nem tudtam most eldönteni...
2014. okt. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!