Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki halott már az X-epil...

Valaki halott már az X-epil tesztről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a dm-ben. Kettő db van benne. Mivel 18-ára vártam(nem vártam) a mensim. Kicsit aggódtam már, hogy mi van. Tegnap este csináltam egyet és halvány pozitív. Ma reggel is csináltam és az is halvány pozitív. De ahogy szárad úgy tűnik el róla a csík, mind a kettő. Ezt furcsállom, mert amiket eddig használtam azoknál a controll csík mindig megmaradt.

A lényeg valaki használt már ilyet? És jól mutatja az eredményt????

Nem csal?????


2010. jan. 23. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Amit még érezek, hogy nem érzek semmit, mert olyan náthás lettem két nappal azután hogy meg kellett volna jönnie, hogy semmit nem érzek, pedig nem jártam sehol. A "mensim" ha hívhatom így egyáltalán, olyan "maszatolás" volt és annyi. Ez lehet baba???
2010. jan. 23. 09:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált, de nem tűnt el róla a csík... Érdekes..
2010. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen tűnt el, hanem fokozatosan ahogy szárad. De a reggeli nagyon szép.
2010. jan. 23. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok, kismama vagy! :)
2010. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Amikor pozitív lett az én tesztem, én is ezt használtam. Még hetekkel később is nagyon szépen látszódott! Sajnos, méhen kívüli volt, és elhalt, kórház, kezelés stb. után már nem kell mennem vérvételre, de a doki azt mondta, hogy azért nézzek tesztet.

Megint ilyet vettem, a ma reggelinél nagyon-nagyon-nagyon halvány volt a csík, már szinte nem is látszik. Ez az alacsony hcg miatt van, valószínű, hogy nagyon a kimutatható határán van még. (Nekem ez jó, neked meg még jobb!)

Két nap múlva ismételj, és remélhetőleg már szép, erős két csíkot pisilsz. :)

2010. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó teszt,szépen kimutatta a két csíkot és nekem nem tűnt el.
2010. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!