Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-ára nem vártam. Ma csinálta...

20-ára nem vártam. Ma csináltam egy tesztet (Qupido), de negatív lett, igaz nem első vizeletből. Lehet, hogy korán csináltam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csináltad korán, úgy értem, a töbiekhez képest. A tesztet a kimaradó vérzés utánra tervezték, nem kapkodtad el a tesztelést. Azonban a vizeletedben nincs, vagy még nincs annyi HCG, hogy a teszt kimutassa.


Ennek három oka lehet 8ennyi jut eszembe): 1) nem esté teherbe 2) lassabban termelődik nálad a HCG 3) később volt ovulációd, ezért nemmutat még semmit a teszt


Kitartás, amíg meg nem jön, addig ne add fel a reményt!

2010. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is eszembe jutott, hogy mikor a fiammal terhes lettem a nemvárt után 12 nappal lett pozitív a tesztem és akkor is elég halvány volt. Akkor még reménykedek. Egyébként is kb 30-32 napos ciklusaim vannak. Szerinted?
2010. jan. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!