Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött de korán attól még...

Ha megjött de korán attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 héttel ezelőtt együtt voltam a barátommal de nem ment el mert mindegy az lényegtelen inkább idegesség,és 1 héttel korábban jött meg mint kellett volna,lehetek terhes attől függetlenül?Kérlek szerintetek?Gumi nélkül csináltuk de volt gumi de azt később szoktuk eddig enm volt semmi ilyen de ez az első én élveztem ő is kicsit de egy idő után kivette és azt mondja nem lehetek terhes de sztem attól még lehetek nem mert sperma akkor is juthatott be,de nem értem ezt az egészet holnap veszek tesztet de meg lehet mensivel is csinálni?És miért jött meg hamarabb?Segitséget kérek Köszönöm előre is egy 20 éves lány
2008. aug. 10. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ha netán nem lenne érthető de remélem azért vmennyire az lesz csak ideges voltam amikor irtam ha mégsem értitek leirom egyszerűbben köszönöm sziasztok
2008. aug. 10. 21:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Ha szexelsz,és a párod a nemi szervét behejezi,akkor lehetsz terhes természetesen,mivel előváladék az aktus alatt távozik,a férfi tudta nélkül,ők ezt nem érzik(pontosítva a legtöbbjük nem),csak azt,amikor teljes magömlésük van.Magyarán,hiába húzza ki előbb,az előváladék már tartalmaz életképes hímivarsejteket,és azok bizony ugyanúgy célba érhetnek,mint "rendesen elstartolt" társaik.Ha egy dolgot javasolhatok,akkor az az,hogy 20 éves korodra nagyon-nagyon-nagyon tájékozatlan vagy,ezért mielőtt újra szexelnél,azelőtt vagy az interneten,vagy központokban menj egy alapos felvilágosító előadásra.Ezt minden irónia nélkül írtam.

Kérdésedre a válasz:Az ideg miatt is megjöhetett egy héttel korábban,mi 3 éve próbálkozunk 3 vetéléssel a hátunk mögött,most költözködtünk,és nekem is életemben először(24 vagyok) az ideg miatt egy héttel korábban megjött.A tesztel várj még legalább egy hetet,utána csináld meg,pl.patikában kapható Gabrielből,nekem ez nagyon bevált,utána pedig,ha nega,akkor örülj,és védekezz és tudakozódj.

Sok sikert kívánok.Egy öreg róka

2008. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon minimalis a terhesseg lehetosege. Ha mindig megszakitasos modszerrel csinalnatok, akkor nyilvan nagyobb lenne a teherbeeses eselye, de mivel - ha jol vettem ki szavaidbol - csak egyszer fordult ez elo, igy nagyon csekely a lehetoseg, szinte elhanyagolhato. Szerintem nem vagy terhes.


De amugy milyen a mensid? Sokkal gyengebb, rovidebb ,mint szokott? Terhesseg alatti menses altalaban sokkal gyengebb es rovidebb, mint a sima mensi.

2008. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megfogadom amit üziztetek.Nem pont ellenkezőleg hamarabb jött meg egy héttel és erőssebb is sokkal.Tehát akkor csekély a valószínűsége de csináljak egy hét mulva tesztet vagy ne?Meggondolok már mindent...:)Köszi sziasztok
2008. aug. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!