Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a ciklusom....

Rendszertelen a ciklusom. Gyógyszeres kúrától mit várhatok? Tapsztalatok?

Figyelt kérdés

11 hónapja várjuk a kistesót, én a 3. sikertelen hónaptól vezetem a hőgörbét, sőt ovu-teszteltem is több ciklusban.

Peteérés mindig volt, de elég későn: 18-32. napon, s emiatt a ciklusaim hossza is ugrál 32 és 46 nap között. Most úgy néz ki, ismét "rövid" lesz, 34 napos, ha ismét sikertelen hónapunk lesz...

A dokim azt mondta, menjek vissza most októberben, aha addig nem sikerül teherbeesni, s majd beállítjuk a ciklust gyógyszerrel.

Mire gondolt? Closty-kúrára? Ha szedem a gyógyszer, ciklus első napjától kell? (mert akkor még mensi előtt elmennék, s talán lehetőségként benne van a pakliban az is,hogy meglep a babás jóhírrel)

Akinek gyógyszerrel állították be a ciklust, mennyi iodő után esett teherbe? Vagy segített-e egyáltalán a gyógyszer?



2014. okt. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam is valami hasonló volt a gond, ha volt ovu, az jó későn, emiatt többször előfordult az, hogy 36 vagy 40 napos ciklusom volt. Ráadásul a luteális szakszban a hőm nem igazán emelkedett meg , hiába volt CL felett, a példagörbéken másoké jóval nagyobb ugrást mutatott. Most épp cickafark-palástfű teázom, szépen beállította a ciklusomat, 13 napos lett a luteális, szép a görbe. Szóval, persze, érdemes megnézni, nálad mi okozta a gondot, de ha semmi komoly, gyógyszer helyett első körben valami finomabbal próbálkoznék.


Sok szerencsét!

2014. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én ittam a teát 2x2 hónapig... Akkor sem volt sokkal hamarabb: 18 és 24 nap között...:(

És hiába voltrunk pé környékén mindig együtt, mégsincs babó :(((

Az első a második ciklusban összejött. Ezt nagyon nehezen viselem már...

2014. okt. 3. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, vannak esetek amikor a tea, gyógynövény, meg vitamin nem elég már. Nem tudom, hogy konkrétan hogy működik ez a gyógyszer, de tudok olyanról, hogy ezzel első hónapban összejött a baba. Keress egy betegtájékoztatót neten, szerintem abban benne van, hogy mikortól kell szedni.
2014. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!