Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt mensi környékén ha...

A nem várt mensi környékén ha görcsölök akkor ne is álmodozzak hogy sikereült?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy görcsölget a pocim ahogyan szokott még két nap a mensiig,szóval ha babás volnék akkor nem lennének a görcsök?
2008. aug. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Dehogynem. A "meg akar jönni" érzés tipikus babaváró érzés. :) Mindig ennyivel előtte görcsöl? Mert ha nem, akkor szerintem van esélyed.
2008. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi,sajnos mindig két nappal a mensi előtt szoktam már görcsölni és most is igy van :(
2008. aug. 10. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne eld bele magad! Es ezt tapasztalatbol mondom, nem rosszindulatbol. En is biztattam magam, mert olvastam sok embertol ezen az oldalon a valaszok kozott, hogy a gorcsolgetes az terhesseg jele (ami igaz), de ez engem tulsagosan felbiztatott, aztan jott a pofara eses. Nekem mar mensi elott minimum 7nappal minden aldott nap mindjart megjon erzesem volt, varjunk csak, megvan a 19.naptol kezdodoen es a 28.napon (tegnap) megjott! Volt mellfeszules (ami nalam nem szokott!), meg kremes folyas PE utan egy ideig, mar remenykedtem, aztan jott a mensi! :(


Sajnos a gorcsolgetes, feszules, szurkalas nem csak terhessegi tunet! Igy az esely tehat 50-50%, vagyis vagy terhesseg, vagy nem. Jobb realistanak lenni, mint tulzottan remenykedni es aztan ne adj' Isten csalodni. Azert remelem Te babas vagy!

2008. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Görcsölgetni lehet babától,és lehet mensitől is.Sőt mensi lehet babavárás alatt is,én ikrekkel voltam várandós és mensiztem.Tehát TÜRELEM,mint már írtam oly sok sorstársamnak itt.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!