Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 éve probálkozunk, volt több...

6 éve probálkozunk, volt több vetélésem is. El vagyok keseredve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban sikerült egy olyan orvoshoz eljutnom aki hasonló esetekkel foglalkozik. Vittem az összes leletemet amiből Ő csak az 1 évnél nem régebbieket fogadta el. Előlről kellene kezdenem több vizsgálatot is pl. hysteroskopia /méhtükrözés/ petevezeték átfuvás. Hiába mondtam az orvosnak, hogy nem a teherbeeséssel van a problémám. A vizsgálatok során kiderült, hogy sárgatest hormon elégtelenségem van. Én úgy gondolom, hogy ezt kellene kezelni hisz minden eddigi leletem jó volt.

Elmúltam 36 éves és most úgy érzem nincs erőm előlről kezdeni a vizsgálatokat. Szerintetek vágjak bele?


2008. aug. 10. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos úgy van az orvos vele, hogy azt hiszi el, amit ő végez. ha ez az ára, hogy gyereked legyen, mindent meg kell próbálni.
2008. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben meddőségi központban jelentkeznék minden eredményemmel. Mi Budán voltunk, mindent alaposan elmagyaráztak, az összes vizsgálat megvolt(ha időd engedi, 1-1,5 hónap alatt el lehet végeztetni a szükséges viszgálatokat, ami nem sok idő szerintem!), és alig 7 hónapig jártunk oda, mert inszeminációval terhes lettem.Előtte mi is voltunk ilyen-olyan magánorvosnál, akik csak a pénzt szedték ki, szakmailag nullák voltak.

18 hetes kismama

2008. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van, de nem gondolom, hogy a "sima" nőgyógyász ne értene hozzá, csak nem erre "specializálódott". Én is ebben a cipőben jártam. Ne nőgyógyász szakorvost keress fel, hanem egy meddőségi központot. Sok sikert!
2008. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs!MI 3 éve próbálkozunk,túl vagyok egy ikerterhességen,ahol az egyik baba méhen kívül tapadt meg,így elvetéltem a méhen belülivel 8 hetesen,kapartak,plusz a méhen kívülit 10 hetesen 32 centis vágással vették el tőlem,miután már közvetlen életveszélyben voltam.Aztán novemberben 6 hetesen még a nődokiig sem jutottam el,és elment kaparás nélkül a babám.Akkor dokit váltottam,az egy fokkal se lett jobb,mert az előző elküldött egy méregdrága magánbelgyógyászhoz,aki 14 ezer forintért csinált egy teljes vérvizsgálatot,és közölte hogy no problem.Ez az új doki 30 ezer forintért adott nekem Aloe-s termékeket,hogy igyam és lesz baba.Na ez volt decemberben,azóta semmi.MOst elköltöztünk,és az ideg ráadásul egy héttel előbb hozta meg a mensim,még életemben ilyen nem volt.MOst pihi,aztán a nagy Pesten irány egy meddőségi centrum.

Én azt javaslom,amit közvetlen előttem írók is.Nekünk az már kevés,hogy "nyugi,majd jön" és hasonló okos gondolatok.Viszont azt is tudom,hogy milyen egy méhtükrözés,ezért én is a meddőségi kp-ra szavazok,mert ők tényleg nem csináltatnak feleslegesen semmit elölről.

Tehát a tanácsom:Fújjátok ki magatokat a pároddal augusztusban,ha tehetitek,menjetek el nyaralni,ha már voltatok,akkor egy hosszú hétvégére még egyszer,ahol szeretkezzetek hatalmasokat,beszéljétek,sírjátok ki magatokat,és újult erővel vágjatok neki szeptemberben a meddőségi centrumnak abban a tudatban,hogy bizony nekünk babánk lesz.Sárgatest hormonra keress rá a Google-on,gyógyteák is vannak rá.Sok sikert,és írj ide,hogy Veletek örülhessünk a jó hírnek,de ha elsőre nem jön össze,ne csüggedj.Légy erős!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szorítok!Egy öreg róka

2008. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megerősitettetek abban a gondolatban, hogy ehhez a dokihoz ne menjek vissza.
2008. aug. 11. 19:53
 6/6 anonim válasza:
Mindenképp meddöségi központba menjetek,de addig ne,még nem nyugszol meg teljesen,és mikor azt érzed,hogy erös vagy és semmi nem tud zavarni és idegesiteni,akkor menjetek el,és amint meglátod a központban a sok pocakos kismamát,csak az a gondolat vezéreljen,hogy pár honap mulva már te is nagy pocakkal fogsz jönni ultrahangra,meg vérvizsgálatra,és mindig próbáld lefoglalni a gondolataidat a terhesség tervezgetésével,és soha ne gondolj arra,hogy neked nem sikerül. Én is megyek hamarosan megtermékenyitésre,és bizok benne,hogy lesz nekem is egy jó eleven ikerpárom,akikkel olyan sokat kell majd foglalkozni,hogy elfelejtem azt a sok fájdalmat amiken értük keresztül kell mennem. Sok sikert és kitartást!
2009. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!