Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon van-e peteérésem?

Vajon van-e peteérésem?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom és még nem menstruálok, de szeretnénk kistestvért. Arra gondoltunk, ha minden másnap összebújunk a férjemmel, akkor kiderülhet, van-e peteérésem, és ha van, akkor baba lesz...véleményetek?
2010. jan. 21. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha veszel ovutesztet, akkor kiderül, vagy vezess hőgörbét, abból is sok hasznos infót megtudsz!

Mindenesetre drukkolok Nektek!!!

Még nem voltam terhes, így nem is tudhatom, de 15 hó az nem sok szülés után, hogy nem menzeszelsz?

2010. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a baba egy éves szülinapja után jött meg előszőr, és éreztem is, hogy jönni fog, hogy újra beindult a "gépezet". Szerintem Te is fogod. Azt hallottam, hogy már így elsőre is simán összejöhet a baba. Sok sikert! Nekünk sajnos még nem jött, de lehet, hogy a szoptatás miatt.
2010. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összebújni lehet is, jó is, csináljátok csak bátran. :-)) Hajrá!


De hogy van-e peteérésed, azt leginkább hőgörbe vezetésével fogod megtudni.

2010. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!