Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mikor van elvileg peteéré...

Most mikor van elvileg peteérésem?

Figyelt kérdés
Nekem évek óta menszesz előtt 2 héttel elkezdtek feszülni a melleim(-már-már fájtak). Mivel lassan szeretnénk babát, elkezdtem figyelgetni magam, és aznap,mikor kezdődött a feszülés (a tojásfehérjés nyák alapján) volt peteérésem. Az elmúlt három hónapban pedig eltűnt a mellfeszülés, max menszesz előtt 1-2 nappal érzékenyek kicsit. Középidőbe szoktam nézni a nyákot, de akkor nincs peteérésem. Fogamzásgátlót nem szedtem soha. Ha valaki járt hasonló cipőben, volt gond ebből? (Csak jövőév elején tervezzük a babát.)

2014. szept. 25. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

"Középidőbe szoktam nézni a nyákot, de akkor nincs peteérésem"

Ezt miből gondolod, hogy nincs? Orvos követi? Ha mellfeszülés nincs, de nyák van, akkor van ovud is, elvileg. nekem SOHA nem feszül a mellem, se ovukor, se menzikor, mégis van ovum.

2014. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem követi orvos. Az igaz, hogy nem vagyok biztos benne, de eddig olyan egyértelmű volt, és nem értem, hogy ez most miért változott? Gondolom neked akkor sosem volt mellfeszülésed? Neked meg az lenne fura, ha hirtelen menszesz előtt két héttel elkezdene fájni a melled. Tudom, hogy mindenkinek más tünetei vannak. Nekem évekig így volt, és nem értem, hogy most miért nem. Majd elmegyek orvoshoz novemberbe, (akkor szabin leszek), csak érdekelne, hogy volt-e már valaki, akinek hasonlóképp változtak az előjelek!
2014. szept. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!