Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már késik jó ideje. Kb 2...

Már késik jó ideje. Kb 2 hete, de ez nem mérvadó, hisz nem pontosak a ciklusaim. Tesztjeim negatívak. Viszont csütörtök dél óta picit barnázok. Nem igen szoktam, max mensi előtt 1-2 órával, aztán átmegy szépen rózsaszínbe, majd vérbe. Kisbabám lesz?

Figyelt kérdés
Ez a barnázás azonban most már ugye 3.napja fönnáll. Tegnap este csináltam egy clearblue-tesztet, negatív lett...nem reggeli vizeletből. Picit fáj a mellem is, meg a derekam. Most akkor mensi jön, vagy baba? Véleményeteket szivesen venném! Köszi!
2008. aug. 9. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mensid készülődik, 2 hét késés után a tesztek már nappali vizeletből is pozitívat jeleznek ha baba van.
2008. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2.baba lenne. elsőnél is volt legalább 4 hét késés, és sosem volt a vonal erőteljes. Kevés a hcg-m....mondta annó a dokim...önállóan nem termelt sokat a szervezetem.

Inkább az zavar, h 3 napig még sosem barnáztam....és nem változik se a mennyisége, se az állaga.

2008. aug. 9. 20:42
 3/6 A kérdező kommentje:
azért még várom a véleményeiteket....leginkább arra, h ez a 3.napja tartó barnázás, aminek köze nincs a vérhez, lehet e mensi?
2008. aug. 9. 20:52
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnálom h nincs válasz...:(
2008. aug. 9. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mensi jön!
2008. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem....
2008. aug. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!