Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez jót jelenthet?...

Szerintetek ez jót jelenthet? Hol ajánljátok a hőmérőzést? Digitális vagy higanyos?

Figyelt kérdés
Január 8-án volt peteérésem,előtte 3napig nem voltunk együtt,de peteéréskor igen.pozitív ovu teszt miatt tudtam mikor van).Sajnos ovu előtt nem mértem a hőmet,de azóta igen és elég ingadozó.Peteérést követően 36,7 volt jó pár napig,azóta pedig 36,9-37,1 között mozog,mindig ugyanabban az időpontban mérem.A melleim meg vannak duzzadva és érzékenyek is,de jobban,mint mensi előtt szokott. Péntekre nem várom.Szerintetek van kis ok a reménykedésre?Szerintetek a hőmérőzés mikor,hol és milyennel a legmegbízhatóbb? Előre is köszi a válaszaitokat.:D
2010. jan. 20. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól hőmérőzöl, mindegy hogy milyen a hőmérő. A lényeg, a rendszeresség, ahogy csinálod is, bár ovu előtt is jó mérni. És igen, én bizakodnék!:)
2010. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Péntekig normális a magas hő. ha pénteken nem jön meg, és a magas hő marad, az egyértelmű babás jel.


Nekem ebben az időben, 12 nappal ovu után egy 10-es érzékenységű teszten már látszott egy halvány pozitív.


Mindegy, milyen hőmérővel méred, csak ne hónalj alatt. nekem szájban (nyelv alatt, mindig ugyanazon az oldalon) bevált.


Drukkolok neked!

2010. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és reménykedek még:D
2010. jan. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!