Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy hallottam, hogy az LH...

Úgy hallottam, hogy az LH teszt is kimutatja a terhességet. Igaz? Akkor milyennek kell lennie a csíknak? Erősnek vagy gyengének?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

H az LH tesztet ún. jóstesztelésre szeretnéd használni, akkor először is reggeli első vizeletet kell használnod (mint a terhességi tesztnél). A pé után kb. 8-10 nappal érdemes elkezdened és figyelned kell a tesztcsík erősödését, kb. a 12.-13. nap körül már hasonló erősségűnek kell lennie a két csíknak.

Én egyszer próbáltam ki megmaradt tesztekkel (naivan azt hittem, hogy nem lesz rá szükségem a következő hónapban...), nekem végig hófehér volt, akárcsak a terhességi teszt és meg is jött. Sajnos pozitív élményekről még nem tudok beszámolni... Reméljük Nálad zebrás lesz!

2008. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.A ciklusom 28 napos, mégis a 23. napon volt p.érésem.Ma vagyok a 30. napon...és semmi.Semmi mellfeszülés, csak szúrkál a petefészkem.A hőm: 36,8 körül mozog.A hüvelyben: 37,5Nem tudom, mikor teszteljek.

Az LH teszten van egy halvány csík.

2008. aug. 9. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggeli vizelettel csináltad? Ha igen, akkor az biztató! Ha még marad, csinálj belőle, és figyeld, hogy erősödik-e a csík! A tüneteid is jók, a hőd is, szerintem ha nem jön meg (reméljük!), akkor 3-4 nap múlva egy terhességi teszttel is próbálkozhatsz!
2008. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát...nem reggeli vizelet volt:-(

Amúgy meg parázok, hogy megjön.

Most is úgy érzem, hogy a szeméremcsontom kiszakad.

2008. aug. 9. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz, amíg nem jött meg van remény! Egyébként át tudom érezni a helyzeted, már mi is fél éve próbálkozunk, az állandő méricskélés, időzítés, mensi nem várása, stb. teljesen őrületbe tudja kergetni az embert!

Írd meg, hogy mi lett, szurkolok nagyon!

2008. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is próbáltam jóstesztelni lhval legutóbb, ott is volt az erősödő csík napról napra, aztán rendes időben mégis megjött. Nem tudom mennyire mérvadó, nekem nem jött be, de van akinek bejött.
2008. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!