Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tesztelhetek már?

Szerintetek tesztelhetek már?

Figyelt kérdés

[link]

Labor alapján 23. napon volt pé. Szerintem is:)


2010. jan. 20. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nyugodtan tesztelhetsz.Írd meg légyszi mi lett,mert a görbéd nagyon szép.Drukkolok:))))))
2010. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem is tesztelhetsz, már tuti kimutatja! Nagyon szép görbe. :) Írd meg, hogy mi lett a végeredmény, megy a drukk!
2010. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is abszolút babásnak tűnik
2010. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
viszont, ha 23án volt a pé, akkor még megjöhet a napokban
2010. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Majd megírom! Hazafele veszek tesztet, és megcsinálom, mert a reggeli első vizeletemet elraktam!(biztos ami biztos)

Ja, a férjemnek holnap lesz a szülinapja, remélem a tesztet is oda tudom tenni az ajándék mellé:)

Az utolsónak fűzném hozzá, hogy a lutális fázisom 14 nap szokott lenni, ami tegnap telt le:) Legalábbis az előző 3 hónapban így volt:)

2010. jan. 20. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
HÚ, ERRE kiváncsi leszek.. drukk..
2010. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Tegnap teszteltem, és POZITÍV lett!

Corax tesztet használtam, a DM-ben vettem. Nagyon gyorsan, fél perc alatt ott volt a második csík is.:)

Tünetem csak a hasszurkálás és a fáradtság volt.

2010. jan. 21. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
garula! és jó szülinapozást. gondolom alig bírtad ki máig, hogy elújságold a férjednek. :)
2010. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!