Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van nagyon hányingerem?...

Miért van nagyon hányingerem? 1 napja késik, de a teszt negatív volt tegnap. Menzis érzéseim vannak, az a "na most! " és szurkál is.

Figyelt kérdés

A folyásom kevés és fehér. A hőm reggel 37.0

Mi lehet ha nem baba? Menzi lesz?


2008. aug. 9. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia ugyanígy vagyok, csak nekem három napja késik.

A reggeli hőm csak 36,6-36,8 között ingadozik. A hüvelyemben 37,5 volt. Szúúrkél a hasam, de a mellem nem fáj.A tesztem negatív lett sajna:-(

2008. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
J, és délutám és este van enyhe hányingerem, a folyásom krémes fehér.És megvan a mindjárt megjön érzés is.
2008. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonlóan jártam, annyi különbséggel, hogy nem volt fehér folyásom. nekem sajnos 2 nap késés után megjött, de csak 1 napig volt. A tesztem negatív volt. Megvolt minden tünetem, köztük a hányinger is, de amikor elmentem a dokihoz, ő azt mondta, nincs semmi. Sajnos. De neked jó jel a fehér folyás, és a magas hő. Drukkolok neked! Szerintem 2-3 nap múlva tesztelj megint, ha nem jönne meg, aztán irány a doki!
2008. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!