Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhetett?

Szerintetek sikerülhetett?

Figyelt kérdés
Ha 10, 11 és 12 én voltam együtt a párommal (sajnos előtte nem tudtunk), akkor sikerülhett a baba? Azóta 15.én jött meg, de nem a megszokott volt. Enyhe, és a színe is pirosas minthogy a normál erős lett volna. Most azóta eltelt 1 hét és érezhetek beágyazódási tüneteket, tudom, hogy sokan nem is érzik, meg ilyenek, de olyan furcsa érzésem van. Szúrkálódást érzek a jobb petefészkemnél, és enyhe alhasi érzékenységet is tapasztalok. Ugye várnom kell még 2 hetet a tesztig???
2010. jan. 19. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után minimum 2 hét kell a tesztig, de inkább 3, ha biztos eredményt akarsz.
2010. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mensi előtt voltatok együtt, akkor nem valószínű. Ugyanis nagyon ritka esetben van a nőknek olyankor peteérése. Amikor a baba foganhat, 28 napos ciklusnál a 13-15. napra esik. Ekkor van peteérés.
2010. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hallottam olyanról, hogyha nagyon jó a sex, akkor véletlen peteérés is bekövetkezhet, ez igaz???


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2010. jan. 19. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezért is írtam, hogy ritka esetben. :) Van spontán pé.

2.

2010. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 28 napos ciklusaimban ált a 22-23.napon van peteérésem.Decemberben a 23.napon volt,most vagyok 7 hetes kismama.
2010. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is 28 napos ciklusaim vannak,de nem tudom hogy mikor is van ovum. :$ sose figyeltem rá
2010. jan. 19. 20:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: te figyelted az ovu időpontot? Ezek szerint, neked is megvolt a vérzésed, amikor már elkezdődött a beágyazódás, ugye??? És a menzesz olyan volt mint előtte???
2010. jan. 19. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:nem, nekem már nem jött meg decemberben.

Ovutesztet használtam,onnan tudom mikor volt peteérés.

Eddig egyszer késett,és akkor is terhes voltam,viszont akkor naptármódszerrel védekeztem,amint eltelt a kritikus napok együtt voltunk,tehát már ezelőtt is tudtam hogy nekem késői pé van,ami sajnos nem feltétlenül jó,de ez van.Nálad mi újság azóta?

2010. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!