Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden Dr. Sikovanyecz János?

Szegeden Dr. Sikovanyecz János?

Figyelt kérdés

Jár valaki hozzá? Minden vélemény érdekel. Meddőségi ügyben szeretném felkeresni, de csak látásból ismerem. A magánklinikáján voltatok már (Újszegeden)? Mennyibe kerül egy kezelés?

Szóval minden érdekel, légyszi írjon aki ismeri.


2010. jan. 19. 10:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja, hát nem rossz értelemben mondom, hogy túl kedves, csak ez szokatlan. Szemmel láthatóan beleéli magát a páciens problémájába. Azt nem tudom, hogy ez mennyire valós érzelem, de mindenesetre megnyugtató tud lenni.
2010. nov. 17. 09:24
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

szia.

én szültem nála már 3 éve. hozzá jártam terhesgondozásra is. igaz, h 12000 egy vizsgálat, de nekem megéri. most is járok hozzá, de már kb fél éve csak a klinikán találkoztunk és ott nem fogad el pénzt. nekem nagyon pozitív a véleményem rőla, mert most is, h nem sikerül a 2. baba, nagyon kedves, megnyugtat és tényleg jól végzi a munkáját. remélem tudtam segíteni:) szép napot!

2011. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Szia!


Én idén szültem nála. Nehezen jött össze a picúr, de nagyon együtt érző, segítőkész volt a doktor úr. A terhességet is szépen végigkísérte, a szülésnél ott volt, a gyermekágyon is naponta meglátogatott. Én megbízható orvosnak tartom. A vizsgálat 12000 Ft-ba kerül, szép, jól felszerelt a rendelő.

2011. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves előző!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a vizsgálatokon kívül a szülésért is kellett fizetned? Én is fontolgatom, hogy hozzá kellene mennem, mert az első terhességemnél csak ő vette észre, hogy méhen kívüli, a többi orvos aki ultrahangozott azt mondta minden tiszta és szép..... Most 9 hetes vagyok és lassan dokit akarok választani, de az anyagi helyzetünk nem igazán tesz lehetővé, hogy a havi 12000 mellett még a szülésért is oda fizessek egy vagyont, illetve nem is tartom túl etikusnak.... Ezért olyan dokit próbálok keresni aki a vizsgálatokért oké, hogy elkéri a 10-12 ezret , de ezen felül ne mondja meg hogy a szülésre még mennyi pénzt szánjak. Válaszod előre is köszike

2011. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyan nem engem kérdeztél,de én is nála szültem,nem kért pénzt a szülésért.(Ha kap biztos elfogadja,de soha egy szóval sem utalt rá,hogy elvárná.)

2011. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Köszönöm szépen a válaszod :)
2011. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Insperger Szandra válasza:
Sziasztok. Az a kérdésem lenne, hogy akkor ő rendel a női klinikán is? Valaki tudja esetleg a rendelési idejét vagy, hogy hogyan lehetne időpontot kérni nála? Neten sajnos sehogy sem találom.
2018. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van a női klinikán, de ott nincs rendelése. A magánbetegeit viszont megnézi ott is, ha valami sürgős.
2018. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Genetikai ultrahangra mennek doktor úthoz, nem tudja véletlen valaki a mostani árait? Én meg nem jártam nála így nem vagyok tisztában vele.


Köszönöm szépen

2020. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!