Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes nem vagyok akkor mi ez?

Terhes nem vagyok akkor mi ez?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk már egy ideje a párommal,mérem a hőmet is

30 án elkezdetem barnázni és ez tartott 5 ig 6 -án viszont megjött már most két napja megvan de olyan furcsa és a hőm is 37 nekem gyanús,tegnap nagyon rosszul voltam hányigerem volt ha hozzá értem a hasamhoz és görcsöltem is pedig soha nem szoktam!Tegnap a hőm még csak 36 8 m a meg ugye 37

mi lehet?


2008. aug. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel merted a hodet? Esetleg csinalj tesztet!
2008. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Arra nem gondoltál hogy esetleg felfáztál,mondjuk strandon? És azért fáj a hasad?De szorítok hogy ne felfázás legyen.Nekem ugyan ez volt, és gyulladás volt csak.
2008. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. nem szeretnélek megijeszteni, de méhenkívüli terhes voltam 3 éve, hasonló tünetekkel. remélem nálad nem ez lesz, de azért menj el orvoshoz. minnél hamarabb!!!
2008. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem baba.
2008. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kb 1 hónpaja voltam dokinál,akkor egézséges voltam most nem tudom mi a helyzet de ma is fáj a hasam alja,de sajna legközelebb csak jöv hét pénteken tudok dokihoz menni!

Felfázva nem vagyok,mert már voltam és akkor nagyon sötét volt a vizeletem most meg inkább átlátszó víz szerű!!!

Remélem baba és nem méhen kívüli,valszínű akkor már sokkal rosszabbul kéne lennem!köszi a válszokat!

2008. aug. 9. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!