Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15. ciklusnapomon 9,5mm-es...

15. ciklusnapomon 9,5mm-es tüszőt látott a doki uh-on. Ez normális? Hány mm-esnek kell lenni a tüszőnek, hogy megrepedjen?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kiváncsi,hogy mikor következett be a tüszőrepedés!egy nap alatt hány milit nő a tüsző?
2010. jan. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta 1-2 millit nő, és 20 milli felett van amikor megreped.
2010. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem jó,mert még egy csomót kéne nőnie!Érdekes,a doki azt mondta,h.aznap vagy másnap lesz tüszőrepedésem!Nem jól tudja?
2010. jan. 18. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 20-22 milinek kell lennie. Legalább is mikor én jártam 3 hónapon keresztül UHG-ra, akkor mindig 20 mili feletti tüszőim voltak. Lehet, hogy bekövetkezik a tüszőrepedés nálad, de nem megfelelő a pete mérete, és így nem tud megtermékenyülni.
2010. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja vki,h.mi a megoldás arra,hogy normálisan megnőljön a tüsző?
2010. jan. 19. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 napon át szúrtam gonal-f injekciót a ciklus 3. napjától és tts25 tapaszt használtam, mert a closti, amit korábban kaptam elvékonyította a nyálkahártyát. Mellette Meforalt szed-tem/-ek pco-ra. 11. napon voltam uh-n, majdnem leestem az ágyról, eltűntek a ciszták 14,8mm volt a tüsző, péntekre 18mm lett, a doki szerint tökéletes, de adott egy repesztőt.
2010. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!