Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy terhességi tesztet lehet...

Egy terhességi tesztet lehet kétszer használni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A pozitív tesztről nem fog a második csík eltűnni ha nem vagy terhes. A második csík nem fog előjönni ha terhes vagy. Többször volt ilyen kérdés én kipróbáltam egy negatív tesztre pisiltem 3 hónapos terhesen és nem lett 2 csíkos.
2014. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyiszor pisilsz rá amennyiszer akarsz. Az eredmény nem fog változni.
2014. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vettem meg egy masik tesztet, holnap megcsinalom mind kettot.kivancsiselagbol kiprobalom.4 napja kesik.
2014. szept. 11. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
a nevében is benne van hogy egyszer használatos....
2014. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis a kérdésben😀😀😀
2014. szept. 11. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Kétszer ugyanazt nem lehet megcsinálni, felesleges próbálkozni is. Vagyis meg lehet, csak nem fog mást mutatni :) Viszont ha spórolni akarsz, itt láttam olyat, hogy valaki kettévágta (félbe hosszában) a tesztet (pl xepil) és annak mindkét felét elvileg hitelesen fel lehet használni. Én nem próbáltam, úgyhogy saját tapasztalatom nincs benne :)
2014. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsináltad? Engem mondjuk nem a másodjára használt eredménye érdekelne, hanem az elsőre használt, hogy két csíkos-e:)
2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg es az a durva hogy mind a ketto ket csikos lett.a ketszer hasznalt talan nem olyan elenken de pozi.
2014. szept. 13. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Grat!!:)
2014. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!