Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam tesztet. De nagyon...

Csinaltam tesztet. De nagyon halvany a masodik csik. Akor nem vagyok terhes?!

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 13:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík! Csak valószínű fiatal a terhesség..
2014. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

ha van második csík akkor terhes vagy!!!

gratulálok :)

2014. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azert mielott bele elem magam meg egy tesztet erdemes csinalni nem? De egyepkent koszonom :)
2014. szept. 11. 14:07
 4/40 anonim ***** válasza:

Hát de bizony akkor az vagy. Valahogy az az érzésem, mivel nem azt kérdezted, hogy ugye terhes vagyok, hogy te ennek annyira nem örülsz.


Ezért nem gratulálok addig, amíg nem írod meg, hogy jó vagy rossz ez a hír.

2014. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Azert mielott bele elem magam meg egy tesztet erdemes csinalni nem? De egyepkent koszonom :)
2014. szept. 11. 14:09
 6/40 A kérdező kommentje:
En orulok. Csak szerintem a kornyezetemben elok nem orulnek. Anyosomek nem fogadnak el..
2014. szept. 11. 14:10
 7/40 anonim ***** válasza:
Ha a férjed örül, akkor to.d le anyósékat. Nem nekik vállaljátok, nem ők fogják nevelni, nem nekik akartatok vele örömet szerezni, hanem magatoknak.
2014. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Csak megsem vagyok benne biztos.. lattam az elejetol egy halvany csikot de gondoltam megszarad es nem lesz ott. De csak kicsivel erosebb lett
2014. szept. 11. 14:17
 9/40 anonim ***** válasza:

holnap után tesztelj megint, elvileg már erősödni fog a csík.

nekem is halvány volt a második csík, már bölcsis :) szóval a halvány csík is babát jelent. Persze ilyenkor még bármi lehet, de a terhesség az létrejött.

A lényeg hogy a pároddal örültök és kész, az hogy anyós mit szól ez van. Amúgy úgyis imádni fogja az unokáját.

2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, es megnézzük! De mindenképpen érdemes ismételni pár nap múlva. Mikorra nem várod?
2014. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!