Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor van a peteérés akkor...

Amikor van a peteérés akkor minden kép tojás fehér nyáknak kell, h legyen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenképpen.

(Bár nálam személy szerint mindig jelentkezik a tojásfehérje-szerű nyák ovulációt megelőzően.)

2014. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Nekem pl. az előző ciklusban nem volt tojásfehérje szerű nyák, de az ovu teszt jelezte az ovulációt. Pont mára nem várom és már tegnapelőtt pozitívat teszteltem, ma csak megerősítettem magam. Próbáld ki az ovu tesztet, én most használtam először és baba lett. :)
2014. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához. Hát nekem olyan , kevés és leghígabb krémhez tudnám hasonlítani. Tegnap eléggé görcsöltem. A mensim 08.29 -én volt meg. Nagyon bízom benne. Hogy végre majd össze jön.
2014. szept. 11. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Drukkolok, majd megírod, mi lett a vége?

2014. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most legutóbb zero tojásfehérje volt, kizárólag vizes folyás.

13 hkm

2014. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem soha sem volt tojásfehérjés, mindig csak bő vízszerű.

12hkm

2014. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!