Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt-valaki járt már igy?

Teszt-valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
Ma délben csináltam egy tesztet a kontroll vonal megjelenése után a terhes csiknál oldalt elszineződött meg alul látszott a vonal.Aztán később ránéztem és nagyon nagyon halványan látszott terhes csik is.Szerintetek csináljak pár nap múlva újat(ez nem gyógyszertári volt)Ha igen milyet vegyek?Szerintetek melyik a legmegbizhatobb?
2010. jan. 18. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is is drukk !:D
2010. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
érdekes nekem soha nem jelent meg a második csík amikor nem voltam babás.pedig volt olyan tesztem h nega lett,mérgemben bevágtam a fiókom mélyére és megfeledkeztem róla,és vagy fél év múlva akadtam rá,és nem volt rajta második csík.
2010. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem jelent meg soha 2. csík, ha nem volt baba, úgyhogy szerintem reménykedhetsz, de azért egy 2. teszt sem árthat:-) Walentin, Qupido, amikor tutira tudok, hogy 10-es érzékenységű tesztek.
2010. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy jönne már ki a második vonal minden teszten egy idő után. Anyám!!!!! Az csak hcg jelentét jelezve jön ki. Úr isten ez a 21. század. Bocsi kérdező de valaki marha nagy hülyeséget válaszolt neked.
2010. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit mutatott a következő teszt?

2010. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!