Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden van olyan nőgyógyász...

Szegeden van olyan nőgyógyász aki "csodákra" képes?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek olyan esete, hogy sokáig nem jött össze a baba és doki váltás után, teljesen új kezelések, új lehetőségek jöttek számításba, és a végén sikerült a baba?

Persze tudom, hogy sok ilyen eset van, de én Szegeden keresnék egy ilyen lelkiismeretes dokit!


2010. jan. 18. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Csodára egy doki sem képes. Sajnos. :(((


De...számomra az orvosváltásnál voltak szempontjaim. Pl. bármikor elérhető, kérdezhetek tőle és a legfontosabb, hogy bízom benne.


Én az orvosomhoz képes vagyok 1 órát utazni (Szegedre).


Bár a baba még nem sikerült, de hallottam már pár ismerőstől, hogy több embernek segített már meddőségi ügyben.

Nálunk valószínűleg lombik lesz hamarosan, de ő minden megtett értünk.


És ha összejönne a baba, akkor hozzá is szeretnék visszamenni.


És mivel Szegeden nagyon sok orvos van, így valószínűleg több orvosra is azt fogják mondani, hogy ő a "legjobb". Mindenkinek más jön be. Én a múltkor a kórházban egy lánnyal beszélgettem, Ő pl istenítette azt a dokit, akihez és soha nem mennék. És sajnos neked kell döntened.

2010. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen képletesen mondtam, hogy csodákra képes, tudom, hogy ez nem rajtuk múlik, de az,hogy hogyan áll a dolgokhoz és milyen vizsgálatokra kűld az viszont csak a dokin múlik, szerintem.

Azért írnál nekem egy nevet, ha megkérlek? Tudom, hogy nekem kell döntenem, csak azt se tudom kik közül válasszak?! Akik kimondottan meddőségi ügyben lelkiismeretesek.

2010. jan. 19. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólód vagyok. :)))


Én Dr. Katona Renátához járok.


Bár több embertől hallottam, hogy pénzre hajt, de én nem vettem észre. Mint minden magándoki, ez is pénzel jár, de mint írtam, foglalkozik is velem. Volt, hogy szombaton hívott vizsgálatra, ha akkor volt rá szükség.

2010. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!