Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még sosem maradt ki a menzesze...

Még sosem maradt ki a menzeszem ilyen sokáig.5 nap késés után a teszt negatív lett. Azóta 11 napja késik és kezdek ideges lenni. Mi lehet a baj? Mitől késhet sokat a menzesz?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet, lehet a ciklusod végén lettél terhes ezért nem mutatta még ki a teszt... vagy rossz volt a teszt, ha az is negatív (vagy akkor is ha pozitív:) ) menj el orvoshoz... sok minden állhat a háttérben miért késik... lehet gyulladás, idegeskedés, hormonproblémák...
2014. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem napra pontos szokott lenni, mégis pár hónapja előfordult,hogy egy egész hónap kimaradt, az orvos azt mondta,hogy előfordul az ilyen. Csináltam teszteket negatívak lettek, dokinál is többször voltam,mert 2 hetente visszahívott,de semmi bajt nem talált!
2014. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!