Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabad-e szerelmeskedni a...

Szabad-e szerelmeskedni a menstruacio utolso idoszakaban, pl utolso napjan? Ilyenkor biztosan nem lehet teherbe esni, ugye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
sem sem 100 %-os inkább védekezzetek
2010. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem követed hőmérőzéssel vagy egyéb módon részletesen a ciklusaidat. Ha az előző ciklusodban nem volt peteérésed, akkor a jelen ciklusban bármikor kilökődhet a "bennmaradt" pete, így akár menstruáció alatt is, vagy közvetlenül utána. Növeli az esélyeket, hogy miután együtt voltatok, még akár 5 napig is elélhetnek a hímivarsejtek, tehát ha az ovulációd az együttlétet követő napokban lenne csak, abból is lehet baba... HA nem tudod biztosan, mikor van az ovud, és nem szeretnétek babát, akkor mindig védekezni kell valamilyen módon.

(Én a Természetes Családtervezést "fogamzásgátlás" céljából is használom a férjemmel már 4 éve, -mert általában csak azok szoktak belevágni, akik gyermekáldást szeretnének- de ezt csak azoknak ajánlom jó szívvel, akik tényleg elsajátítják a módszert, biztosan tudják alkalmazni és következetesek, és ez nem egy délután, hanem több foglalkozás, mire meg lehet tanulni, szóval "csak úgy", fiataloknak nem javasolnám én sem...)

2010. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabad! A kisfiam pénteken lesz 5hónapos :-D
2010. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én így lettem terhes.Az utolsó napon(5.nap)

32 hetes vagyok:)

2010. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisebb az esélye, de lehetséges. Pl. Édesapám akkor fogant, ez biztos, a nagymamám mesélte, hogy sem előtte ill. utána sem voltak együtt jó ideig a nagypapámmal, csak aznap. :-)
2010. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!