Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal menzeszem altatt...

Barátommal menzeszem altatt is lefeküdtünk és az azt követő 10napban is, de nem védekeztünk, az aktus után mondta, hogy szerinte túl későn húzta ki, én nem éreztem semmit sem, de mégis félek, hogy terhes vagyok. Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinte sok,vegyél tesztet,peteérés bármikor bekövetkezhet mensi után nemhogy tiz nappal
2008. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a fajta védekezési módszer sok baba megszületését eredményezte eddig is, még ha időben húzza ki, akkor is!!
2008. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számold ki, hogy hogy ha a 10-ik napon voltatok együtt, és a kiskatonák akár 72 órát (vagy akár többet is, volt már rá precedens) is várakoznak a petesejtre, akkor 13-ik 14 nap környékén (főleg ha reggel van peteérésed) simán még teherbe lehet esni.

Jobb nem játszani ezzel, most nem szeretném részletezni hogy mivel jár egy abortusz, hogy hogy csinálják, milyen testi-lelki velejárói vannak. Inkább biztos ami biztos alapon inkább védezetek, vagy szedjél gyógyszert.

2008. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,eddig mindig védekeztünk...most hülyék voltunk..remélem ez nem fogja tönkre tenni az életemet
2008. aug. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!