Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok.3 éve vagyok...

18 éves vagyok.3 éve vagyok együtt a barátommal. Gyereket szeretnék, hogy megtartsam őt. Ez tarthat minket össze. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Csacsi gyerek mit is gondolsz.A bableves egyébként remek ötlet!
2010. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje, és néhol olyan marhára alacsony a kerítés... :D
2010. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egymásnak vagytok teremtve akkor gyerek nélkül is veled marad.Egy kisbaba sok gonddal jár,ami a kapcsolatot is terheli.Miért maradna veled azért mert szültél neki egy gyereket?Gondolj csak bele: ha ott a baba akkor nem igazán tudsz foglalkozni a barátoddal,így inkább csak elhidegül tőled.

Teljesen más a helyzet ha érett felnőtt emberek vállalnak gyereket!!

2010. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdésed azt szóljuk egy hülye vagy.Egy baba még a nagyon erős stabil kapcsolatokat is próbára teszi,és bizony sok esetben másképp sül el a gyerekvállalás,még akkor is ha mind a kettő akarta a gyereket,nemhogy igy.
2010. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Egyáltalán nem mondtam, hogy gondok vannak a kapcsolatunkban, ő is meg én is szeretnék gyereket. Van házunk, együttélünk, csak tudjuk, hogy ha lenne baba akkor ez minket összetartana.

ha csak hülyeséget tudsz írni akkor ne írj kösz

2010. jan. 18. 11:42
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg, h vegyen feleségül, aztán gyerek. Ha nem akarja, akkor így is, úgy is le fog lépni. A gyerek nem tartja melletted.
2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Most akkor azért akarod, hogy megtartsad, vagy ő is akar gyereket. Vagy megváltozott pár óra alatt az állás?

Ha nem kamu a kérdésed, és vegyük úgy, akkor bizony neked nem való gyerek, ha így akarsz és ezért akarsz gyereket.

Ha úgy érzed, hogy megkoronázása lenne a kapcsolatotoknak a gyerek, az megint más, de most őszintén, név nélkül vagyunk itt. Mi a foglalkozásod? Mit értél el idáig az életben? Elvégezted az iskolát? És a barátod? Fel tudtok nevelni egy gyereket? Fogsz járandóságokat kapni? Vagy ez mind mindegy? Mert ha igen, akkor majd kereshetsz anyaotthont és sóvároghatsz normális élet után, nembeszélve, hogy a baba/gyerek életét teszed tönkre.

2010. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia.Én is 18 vagyok,mi is tervezzük a babát.Csakhogy itt mind a kettőnk nagyon szeretné, vizsgálatokra járunk,vigyázok magamra.A párom 34 éves,stabil lábakon állunk.Kocsi ház stb.Én főiskolás vagyok levelezőn.De én tudom,magamról például,hogy fősuli melett is tudnám nevelni a babámat.Amúgy mi is 3 éve vagyunk együtt.

Szerintem gondold végig,hogy nem-e csak pillanatnyi fellángolás.És ha összevesztek,akkor ugyan úgy gondolkodsz,mint most.Mert ha mi veszekszünk,akkor is nagyon szeretnék tőle babát.Amíg te másképp gondolkodsz,szerintem addig ne vállaljatok gyereket.Mi 5.hónapja próbálkozunk,és decemberben volt egy spontán vetélésem.Ez nagyon megviselt.Amúgy a párod mennyi idős?

Sok sikert.

2010. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mindketten üzletemberek vagyunk, a fizetésünk kimagasló. Ő is szeretne babát, volt is, csak elvetéltem, és őt jobban megrázta, ő is szeretne babát.
2010. jan. 18. 20:07
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
üzletember, kimagasló fizetéssel 18 évesen? (Nő nem is lehet üzletember.) Mondjuk el tudom képzelni milyen üzletben nyomultok, a kuncsaftoknál használj gumit és a pároddal ne és meg is van oldva a dolog. Persze így sem 100%, de bejöhet. Egyébként mindegy is gyerek gyerek. Nevelitek azt szeretetben.
2010. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!