Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha az utolsó...

Terhes lehetek, ha az utolsó mensesem első napja szept 29-én volt, 28 napos a ciklusom?

Figyelt kérdés

Tehát ugye ha jól tudom akkor okt. 14, és a körül eshettem volna teherbe?

Együtt is voltunk, most csináltam mag a tesztet, de negatív, nem vártam meg a tíz napot. Azért lett negatív. Nagyon szeretnék gyereket. Várjak még?Mikor csináljam meg a következő tesztet?Most szombaton kéne betegnem lennem, de olyan nehéz addig várni. A melleim fájnak, pedig nem szoktak előtte, és sokat van hányingerem, de ha a teszt negatív most, akkort mitől vannak ezek?


2007. okt. 22. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az eggyik ok,hogy nagyon szeretnéd.Lehetetlen,hogy a teszt kimutatná.Még nagyon korai is,me´g ha sikerült is teherbe esned.Az még 2hetes terhesség sem lenne.Mindenek elött várd meg amíg kimarad a mensid.

27 hetes kismami.

2007. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!