Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket nappal a nem vart elödt...

Ket nappal a nem vart elödt sürü sok testapolo szerü folyas mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Ha nekem eggyaltalan nincs tojas feherje szerü folyasom csak feher,akkor nekem nincs is pete eresem?A fö kerdeshez meg hozza tartozik hogy a mensim elödt en mindig szaraz vagyok.Most tenyleg sok feher testapolo szerü folyasom van! Volt mar igy valaki? Ha igen mi lett? Irjatok!?
2010. jan. 17. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

kérdésedre nem todom a választ de nálam így volt: peteéréskor nem fehérje szerű a folyásom, hanem fehér kicsit sűrűbb. amikor terhes lettem annyira sok folyásom lett, minta vízcsapot engedtek volna meg nálam. néha azt hittem bepisiltem.

remélem nálad is terhességre utal :)

2010. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remelem en is nagyon remenykedünk.REneteg feher folyasom van.Most biztos ki röhögsz,de fürödnön kellett.Orvosnal mult het penteken voltam es csak megvastagododt meh nyalkat latott,azt mondta ket het mulva menjek vissza.Nalad is ennyire sok volt? Tenyleg meglepödtem!!!
2010. jan. 17. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
igen nálam is sok volt, és nekem is a nem várt mensi előtt már jelentkezett ez a tünet. pedig sokan mondják, hogy a nem várt előtt még nem lehet tünet, de én azt mondom igen. nekem sűrű pisilési ingerem is volt.
2010. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!